Alex Oakley

The Current War
6.4
HD

The Current War

Jul. 26, 2019

The Current War

Historia dramatike e garës midis titanëve të energjisë elektrike, Tomas Edisonit dhe Xhorxh Uestinghausit për të përcaktuar se cili sistem ...
Mary Queen of Scots
6.3
HD

Mary Queen of Scots

Dec. 07, 2018

Mary Queen of Scots

Mbretëresha e Francës Mary Stuart 18 vjeçe, sfidon presionin për t’u rimartuar. Ajo kthehet në Skoci, në vendlindjen e saj për të kërkuar ...
The Snowman
5.2
HD

The Snowman

Oct. 12, 2017

The Snowman

Detektivi Herri Hol heton zhdukjen e një gruaje, shalli i të cilës gjendet i lidhur pas një plaku dëbore me pamje ogurzezë.