Movies

7,399
Funhouse
6.1
HD

Funhouse

Feb. 13, 2020

Funhouse

Tetë yje televizioni dhe interneti përfundojnë në një shfaqje që ka pasoja të frikshme.  
I Care a Lot
6.6
HD

I Care a Lot

Feb. 19, 2021

I Care a Lot

Një kujdestare ligjore e ligë zbraz kursimet e pacientëve të saj të moshuar por has në probleme kur një grua që po përpiqet ta mashtrojë rezulton ...
Love and Honor
5.7
HD

Love and Honor

Mar. 22, 2013

Love and Honor

Kur një ushtar i ri në Vietnam ndahet nga e dashura e tij, bashkë me mikun e tij të ngushtë vendosin të largohen nga ushtria dhe të kthehen në ...
Originless
5.0
HD

Originless

Oct. 25, 2020

Originless

Një ish-kontrabandist droge lufton me vrasës të mbinatyrshëm, pasi mori nën mbrojtje një vajzë të sëmurë.
Blithe Spirit
5.4
HD

Blithe Spirit

Nov. 10, 2020

Blithe Spirit

Një medium spiritualist mban një seance për një shkrimtar që vuan nga bllokimi, por aksidentalisht thërret shpirtin e gruas së tij të parë të ...
Ma Rainey’s Black Bottom
7.1
HD

Ma Rainey’s Black Bottom

Gjatë një seance regjistrimi këngësh në Çikago, 1927, krijohet një situatë tensionuese mes Ma Reinit, muzikantit të saj ambicioz të trombës dhe ...
Mank
7.1
HD

Mank

Nov. 13, 2020

Mank

Hollivudi i viteve 1930 rivlerësohet nga syri kritik i skenaristit Herman J. Menkuic kur ai nxiton për të mbaruar skenarin e filmit ...
Euphoria
6.4
HD

Euphoria

Oct. 25, 2018

Euphoria

Një situatë e vështirë u jep dy vëllezërve të largët mundësinë të njihen më mirë me njëri-tjetrin. Mateo është një sipërmarrës i ri i suksesshëm, ...
All My Life
6.2
HD

All My Life

Oct. 23, 2020

All My Life

Bazuar në histori të vërtetë të çiftit Jennifer Carter dhe Solomon Chau. Ata janë një çift i ëmbël, argëtues, të sapo fejuar, të cilët janë gati ...
Schools Out Forever
5.5
HD

Schools Out Forever

Feb. 15, 2021

Schools Out Forever

Pasi përjashtohet nga shkolla, 15-vjeçari Lee, detyrohet të kthehet përsëri atje, pasi një virus vdekjeprurës, shënon fillimin e shumë ngjarjeve ...
Xico’s Journey
5.0
HD

Xico’s Journey

Nov. 12, 2020

Xico’s Journey

Një vajzë, qeni i saj dhe shoku i saj i ngushtë nisen në një rrugëtim të vështirë për të shpëtuar malin e shenjtë nga shkatërrimi. Qeni i saj me ...
Fear of Rain
5.9
HD

Fear of Rain

Feb. 12, 2021

Fear of Rain

Një vajzë që jeton me skizofreni lufton me halucinacione të tmerrshme ndërsa fillon të dyshojë se fqinji i saj ka rrëmbyer një fëmijë.  
To All the Boys: Always and Forever
6.3
HD

To All the Boys: Always and Forever

Viti i mesëm i shkollës së mesme, kur Lara Jean kthehet nga një udhëtim familjar në Kore dhe merr parasysh planet e saj të kolegjit me dhe pa Peterin.
One Night in Miami…
7.2
HD

One Night in Miami…

Dec. 25, 2020

One Night in Miami…

Në natën e 25 shkurtit të vitit 1964, në Majemi, Kasius Klej bashkohet me Xhim Braunin, Sem Kukin dhe Malkolmin X për të diskutuar në lidhje me ...
Break Even
5.4
HD

Break Even

Dec. 01, 2020

Break Even

Katër miq aventureskë gjejnë 50 milion para në një ishull të largët e më pas zbulojnë se ishte lënë qëllimisht nga DEA për Kartelin.  
The Hero
6.5
HD

The Hero

Jun. 09, 2017

The Hero

Li Hajden është një aktor veteran i filmave Western, i cili pak para vlerësimit dhe nderimit me çmim për vitet më të mira të karrierës së tij të ...
Judas and the Black Messiah
7.8
HD

Judas and the Black Messiah

Bill O’Nilli infiltrohet nga FBI-ja në Partinë e Panterave të Zeza që mbronin të drejtat e njerëzve me ngjyrë dhe lirinë e tyre. Kryetari i ...
In Corpore
3.4
HD

In Corpore

Nov. 26, 2020

In Corpore

Një eksplorim i marrëdhënieve bashkëkohore i treguar përmes katër historive të vendosura në Melburn, Berlin, Maltë dhe Nju Jork. Trajton pasojat ...
The Reckoning
4.6
HD

The Reckoning

Feb. 05, 2021

The Reckoning

Evelyn, një e ve e re e përhumbur nga vetëvrasja e burrit të saj Josef, akuzohet në mënyrë të padrejtë se ishte një magjistare nga pronari i saj ...
See You Soon
5.3
HD

See You Soon

Jul. 25, 2019

See You Soon

Një yll i futbollit amerikan pëson një dëmtim që i kërcënon karrierën në prag të Kupës së Botës, dhe gjatë shërimit të tij, fillon një romancë ...
The Hero a.k.a Geroy
4.6
HD

The Hero a.k.a Geroy

Sep. 26, 2019

The Hero a.k.a Geroy

15 vjet më parë, Andrei, nën drejtimin e babait të tij, u trajnua në një shkollë speciale sekrete. Kur projekti pilot u mbyll, ai u vendos në ...
Narco Sub
3.2
HD

Narco Sub

Feb. 07, 2021

Narco Sub

Një burrë bëhet kriminel, për të shpëtuar familjen e tij.  
Monster Hunter
5.3
HD

Monster Hunter

Dec. 03, 2020

Monster Hunter

Një portal e çon togerin Artemis dhe një skuadër ushtarësh elitarë në një botë të çuditshme ku sundojnë përbindësha të fuqishëm e të ...
More aka Daha
6.9
HD

More aka Daha

Jul. 03, 2017

More aka Daha

Gaza është një djalë 14-vjeçar që jeton në bregdetin turk të Egjeut. Së bashku me babanë e tij dominues, ai ndihmon kontrabandën e refugjatëve ...
Willy’s Wonderland
5.8
HD

Willy’s Wonderland

Feb. 12, 2021

Willy’s Wonderland

Një endacak fjalëpak bie pre e punës si pastrues në “Botën e Çudirave të Uillit.” Detyrat e përditshme befas bëhen një luftë e ...
The Map of Tiny Perfect Things
6.7
HD

The Map of Tiny Perfect Things

Dy adoleshentë që jetojnë në të njëjtën ditë në mënyrë të përsëritur, duke i dhënë atyre mundësinë, që të krijojnë hartën e “Gjërave ...
Sator
4.8
HD

Sator

Oct. 29, 2020

Sator

Adami, pasi tronditet nga një vdekje misterioze në familje, fillon të shqyrtojë historinë e një qenie tinëzare të njohur si Sator, që ai beson se ...
Earwig and the Witch
4.6
HD

Earwig and the Witch

Oct. 18, 2020

Earwig and the Witch

Një jetime kokëfortë, e quajtur Eruig, birësohet nga magjistarja Bela Jaga dhe një shkrimtar demon, i quajtur Mandrejk, vetëm për të shërbyer si ...
The Last Paradiso a.k.a L’ultimo paradiso
5.4
HD

The Last Paradiso a.k.a L’ultimo paradiso

Në Italinë e viteve 1950, një shpirt i lirë ëndërron për dashuri dhe drejtësi. Por një lidhje dashurie e ndaluar shkatërron gjithçka. Bazuar në ...
Singam
6.8
HD

Singam

May. 28, 2010

Singam

Nje polic i ndershëm Durai Singam përplaset me kriminelin e rrezikshëm Mayil Vaaganam.