Video Sources 199 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
0.0MHz

0.0MHz

May. 29, 2019South Korea102 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Anëtarët e klubit “0.0 MHz”, që merren me eksplorimin e gjërave të mbinatyrshme, vendosin që të shkojnë në një shtëpi me fantazma dhe përpiqen që të thërrasin një shpirt.

0.0MHz
Original title 0.0MHz
IMDb Rating 4.4 147 votes
TMDb Rating 3.4 7 votes

Similar titles

Butchers
Blood Runs Cold
St. Agatha
Slumber
Stephanie
Sijjin 6 a.k.a Siccin 6
Creep 2
Van Helsing
Horns
Color Out of Space
Ragini MMS
The Head Hunter