Video Sources 318 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
1 Mile To You

1 Mile To You

Run with your heart.Apr. 07, 2017USA104 Min.TV-14
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Kur një adoleshent humbet të dashurën e tij në aksident tragjik, ai zbulon se vrapimi e mban atë të lidhur pas kujtimeve. Duke ndjekur kujtimin e saj, ai vrapon gjithnjë e më shpejt, duke lënduar kështu edhe veten. Trajneri dhe një vajzë e re, do të përpiqen të zbulojnë çfarë ndodh brenda tij…

1 Mile To You
Original title 1 Mile To You
IMDb Rating 6.3 1,909 votes
TMDb Rating 6.5 106 votes

Director

Leif Tilden
Director

Cast

Stefanie Scott isEllie Butterbit
Ellie Butterbit
Tim Roth isJarhead
Jarhead
Melanie Lynskey isCoach Rowan
Coach Rowan
Ty Parker isBobby Sickle
Bobby Sickle
Peter Coyote isPrincipal Umber
Principal Umber
Yul Vazquez isMr. Sickle
Mr. Sickle

Similar titles

Lie with Me
Daawat-e-Ishq
First Match
The Paramedic
Trespass Against Us
The Hunt
The Coma
The Dirt
Take Off
Hooking Up
BuyBust
Caged