Video Sources 473 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
10×10

10×10

There are some secrets we cannot escapeApr. 13, 2018UK86 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Luisi është një djalosh i zakonshëm, por në realitet ai fsheh një fiksim, hakmarrje, kundër Ketit. Luisi rrëmben Ketin në mes të ditës dhe e çon në shtëpinë e tij, ku e mbyll në një dhomë dhe përpiqet të nxjerrë një sekret të errët nga e kaluara e saj.

10×10
Original title 10x10
TMDb Rating 3.9

Similar titles

Mr. Jones
Soul to Keep
Wrong Turn 3: Left for Dead
Devil
The Happening
A Call to Spy
The Shape of Water
Wasp Network
American Made
Dolan’s Cadillac
Arsenal
Spider in the Web