Video Sources 595 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
13Hrs a.k.a Night Wolf

13Hrs a.k.a Night Wolf

A deadly secret is coming home.Aug. 28, 2010UK81 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Sarah kthehet në shtëpinë e saj të trazuar familjare në një fshat te izoluara, për një vizitë shumë të shthurur. Ndërsa një stuhi shpërthen jashtë, Sarah, familja dhe miqtë e saj mbajnë natën, të prerë nga bota e jashtme. Por diçka del nga shiu dhe errësira lëvizëse. Diçka që mban një sekret të errët kaq shkatërrues, që në një natë, mund të zhdukë gjithë familjen.

13Hrs a.k.a Night Wolf
13Hrs a.k.a Night Wolf
13Hrs a.k.a Night Wolf
13Hrs a.k.a Night Wolf
13Hrs a.k.a Night Wolf
13Hrs a.k.a Night Wolf
13Hrs a.k.a Night Wolf
13Hrs a.k.a Night Wolf
Original title 13Hrs
IMDb Rating 4.5 2,526 votes
TMDb Rating 4.6

Director

Cast

Tom Felton isGary Ashby
Gary Ashby
Joshua Bowman isDoug Walker
Doug Walker
Gabriel Thomson isCharlie Moore
Charlie Moore
Peter Gadiot isStephen Moore
Stephen Moore
Antony De Liseo isLuke Moore
Luke Moore
Sue Scadding isMrs Moore
Mrs Moore

Similar titles

The Last Witch Hunter
Dance Flick
Extraction
Rapid Fire
Anguish
Tae Guk Gi: The Brotherhood of War
The Golden Child
American Ninja 3: Blood Hunt
Blank
New Initial D the Movie Legend 2 – Racer
Brotherhood of Blades II: The Infernal Battlefield
Cassidy Red