Video Sources 68 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
150 Milligrams

150 Milligrams

Nov. 18, 2016France128 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Bazuar në një ngjarje të vërtetë. Një pneumonologe që punon në një spital të Francës, vëren një lidhje midis vdekjeve të dyshimta dhe një ilaçi të aprovuar nga shteti, i përdorur për trajtimin e diabetit. Duke luftuar vetë kundër sistemit, Frashoni arrin të bëjë të ditur skandalin dhe të zbulojë të vërtetën.

150 Milligrams
150 Milligrams
150 Milligrams
150 Milligrams
150 Milligrams
150 Milligrams
150 Milligrams
Original title La Fille de Brest
IMDb Rating 6.6 996 votes
TMDb Rating 6.9 72 votes

Director

Cast

Sidse Babett Knudsen isIrène Frachon
Irène Frachon
Benoît Magimel isAntoine Le Bihan
Antoine Le Bihan
Isabelle De Hertogh isCorinne Zacharria
Corinne Zacharria
Lara Neumann isAnne Jouan
Anne Jouan
Patrick Ligardes isBruno Frachon
Bruno Frachon
Olivier Pasquier isArsène Weber
Arsène Weber
Pablo Pauly isCharles-Joseph Oudin
Charles-Joseph Oudin

Similar titles

SPL: Kill Zone
The Man Who Invented Christmas
Wasabi
Double Impact
Hereafter
London Boulevard
Brexit: The Uncivil War
Jerry Maguire
Lay the Favorite
Bad Times at the El Royale
Young & Beautiful
The Judge