Video Sources 17 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
21 Grams

21 Grams

How much does life weigh?Mar. 05, 2003USA124 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Një aksident i frikshëm sjell së bashku një matematikan të sëmurë kritik, një nënë të pikëlluar, dhe një ish të dënuar.

 

21 Grams
21 Grams
Original title 21 Grams
IMDb Rating 7.7 222,346 votes
TMDb Rating 7.3 2,074 votes

Director

Cast

Sean Penn isPaul Rivers
Paul Rivers
Naomi Watts isCristina Peck
Cristina Peck
Benicio del Toro isJack Jordan
Jack Jordan
Eddie Marsan isReverend John
Reverend John
Melissa Leo isMarianne Jordan
Marianne Jordan

Similar titles

Deep Impact
7 Days in Entebbe
Tigertail
High Heel Homicide
Ndoshta nje dite
Malcolm X
88 Minutes
The Apparition
All Ladies Do It
Be Afraid
Elephant White
Battle of the Drones