Video Sources 239 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
28 Hotel Rooms

28 Hotel Rooms

Jan. 21, 2012USA82 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një natë rastësore seksi mes një novelisti nga Nju Jork, dhe një llogaritare nga Siatëll, papritur i çon ata në një lidhje në distancë që zgjat prej vitesh.

28 Hotel Rooms
Original title 28 Hotel Rooms
IMDb Rating 5.8 2,894 votes
TMDb Rating 6.2 34 votes

Director

Matt Ross
Director

Cast

Robert Deamer isBartender
Bartender
Anne H. Wilson isBar Patron
Bar Patron
Yaitza Rivera isBar Patron
Bar Patron
Paul Day isBar Patron
Bar Patron
Marine Buton isBar Patron
Bar Patron
Brett Collier isBar Patron
Bar Patron
Justin Stevenson isHotel Guest
Hotel Guest

Similar titles

The Patriot
Flying Home
The Grandmaster
Hannibal
Red Devil
Kindred Spirits
Mud
Kingdom of Heaven
Kidnap
The Photograph
The Mountain
Rob-B-Hood