Video Sources 1537 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy

3-D Sex and Zen: Extreme EcstasyApr. 14, 2011Hong Kong118 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Si dijetar i dinastisë Ming, Wei Yangsheng beson se jeta është e shkurtër dhe duhet të ndjekim kënaqësinë e fundit seksuale, ashtu siç e lejon koha. Wei Yangsheng takon Tie Yuxiang dhe marrin vendimin të martohen. Pas martesës së tyre, historia merr rrugë të reja duke shkaktuar dhimbje por dhe kënaqësi seksuale e shpirtërore.

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy
Original title 3D肉蒲團之極樂寶鑑
IMDb Rating 4.4 2,086 votes
TMDb Rating 3.9 17 votes

Director

Cast

Yukiko Suo isDongmei
Dongmei
Tony Ho Wah-Chiu isPrince of Ning
Prince of Ning
Vonnie Lui isThe Elder of Bliss
The Elder of Bliss
Lan Yan isTie Yuxiang
Tie Yuxiang
Hiro Hayama isWei Yangsheng
Wei Yangsheng
Carina Chan isMaid Xian Lan
Maid Xian Lan
Jason Yiu isScholar Shun Shang Guang
Scholar Shun Shang Guang

Similar titles

Life on the Line
A Beautiful Day in the Neighborhood
Supercross
Casablanca
The Notebook
2050
The Curious Case of Benjamin Button
Looks That Kill
Coastal Elites
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared
Low Tide
Last Days in the Desert