Video Sources 727 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
3 Days to Kill

3 Days to Kill

Feb. 14, 2014USA113 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një agjent i shërbimeve sekrete(Kevin Costner), me një historik të rëndë, mëson se vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse dhe se i kanë mbetur vetëm pak muaj jetë. Kjo do bëhet shkak për të braktisur profesionin e tij dhe për tu kthyer tek familja e tij, duke u munduar të rregullojë marrëdhëniet me ta dhe veçanarisht me vajzën e tij(Hailee Steinfeld).

3 Days to Kill
3 Days to Kill
3 Days to Kill
3 Days to Kill
3 Days to Kill
3 Days to Kill
3 Days to Kill
3 Days to Kill
3 Days to Kill
3 Days to Kill
Original title 3 Days to Kill
IMDb Rating 6.2 75,024 votes
TMDb Rating 6 885 votes

Director

McG
Director

Cast

Kevin Costner isEthan Renner
Ethan Renner
Amber Heard isVivi Delay
Vivi Delay
Hailee Steinfeld isZooey Renner
Zooey Renner
Connie Nielsen isChristine Renner
Christine Renner
Marc Andréoni isMitat Yilmaz
Mitat Yilmaz

Similar titles

Rememory
Sylvie’s Love
The Longshots
The Invasion
Fallen
I Am Here
Lying and Stealing
The Soloist
Cyrus
Bridge to Terabithia
The Little Death
The Lobster