Video Sources 847 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbvid.com
  • Shikoopenload.co
30 Days of Night

30 Days of Night

They're Coming!Oct. 17, 2007USA113 Min.R
Your rating: 0
2 1 vote

Synopsis

Në Barrou të Alaskës, dielli nuk del për 30 ditë të tëra në stinën e dimrit. Kur qyteti ul qepenat, shumica e njerëzve që vendosën të qëndrojnë, vriten në mënyrë misterioze brenda pak kohe. Gjahtarë të panjohur presin çdo mënyrë komunikimi dhe dalje nga qyteti. Në tmerrin që vazhdon, një skuadër me njerëzit e mbijetuar, të drejtuar nga një çift i ri që janë dhe sherifat e qytetit, do të mundohen të qëndrojnë gjallë deri sa drita e diellit të kthehet.

30 Days of Night
30 Days of Night
30 Days of Night
30 Days of Night
30 Days of Night
30 Days of Night
30 Days of Night
30 Days of Night
30 Days of Night
30 Days of Night
Original title 30 Days of Night
IMDb Rating 6.6 145,439 votes
TMDb Rating 6.2 703 votes

Director

David Slade
Director

Cast

Josh Hartnett isEben Oleson
Eben Oleson
Melissa George isStella Oleson
Stella Oleson
Ben Foster isThe Stranger
The Stranger
Craig Hall isWilson Bulosan
Wilson Bulosan
Chic Littlewood isIsaac Bulosan
Isaac Bulosan
Nathaniel Lees isCarter Davies
Carter Davies

Similar titles

Now You See Me 2
Glass Chin
The Mountain
Exam
Mother’s Day
John Wick
Anthropoid
Crypto
After the Dark
The American
Valentine
Here Alone