Video Sources 417 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
3096 Days

3096 Days

The story of Natasha KampuschFeb. 21, 2013Germany111 Min.N/A
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një vajzë 10 vjeçare Austriake rrëmbehet dhe mbahet robë për tetë vite të tëra. Filmi është bazuar në historine e vërtete te robërise se Natascha Kampusch….

3096 Days
3096 Days
3096 Days
Original title 3096 Tage
IMDb Rating 6.4 8,216 votes
TMDb Rating 6.9 198 votes

Director

Cast

Antonia Campbell-Hughes isNatascha Kampusch
Natascha Kampusch
Thure Lindhardt isWolfgang Priklopil
Wolfgang Priklopil
Trine Dyrholm isBrigitta Sirny
Brigitta Sirny
Amelia Pidgeon isNatascha (young)
Natascha (young)
Dearbhla Molloy isWolfgang's Mother
Wolfgang's Mother
Roeland Wiesnekker isNatascha's Father
Natascha's Father
Ellen Schwiers isNatascha's Grandmother
Natascha's Grandmother
Erni Mangold isWolfgang's Grandmother
Wolfgang's Grandmother
Sebastian Weber isErnst Holzapfel
Ernst Holzapfel
Angelina Noa isRussian Woman
Russian Woman

Similar titles

Il Divo
Fucking Berlin
The Rum Diary
Blood in the Mouth
Kidnapping Mr. Heineken
Macbeth
Young Detective Dee: Rise of the Sea Dragon
Guru
Admiral
Leaving Las Vegas
The Secret Life of Walter Mitty
6 Balloons