Video Sources 829 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
5 to 7

5 to 7

Loving someone... at the right time.Apr. 19, 2014USA98 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një aspirant për shkrimtar takohet me një grua. Por ka një problem: ajo është e martuar dhe mund të takohen vetëm nga ora 17:00 deri në 19:00.

5 to 7
5 to 7
5 to 7
Original title 5 to 7
IMDb Rating 7.1 10,588 votes
TMDb Rating 7.1 60 votes

Director

Victor Levin
Director

Cast

Anton Yelchin isBrian Bloom
Brian Bloom
Bérénice Marlohe isArielle Pierpont
Arielle Pierpont
Lambert Wilson isValery Pierpont
Valery Pierpont
Glenn Close isArlene Bloom
Arlene Bloom
Eric Stoltz isJonathan Galassi
Jonathan Galassi
Jocelyn DeBoer isKiva Bloom
Kiva Bloom
David Shannon isJim Sheehy
Jim Sheehy

Similar titles

Ashes in the Snow
She Smiles, She’s Snared!
Revolutionary Road
AK vs AK
Turn Me On, Dammit!
EuroTrip
Don’t Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood
Father and Guns 2
Bandits
Jab Tak Hai Jaan
Clouds
Gun Shy