Video Sources 1253 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbvid.com
50 First Dates

50 First Dates

Imagine having to win over the girl of your dreams... every friggin' day.Feb. 13, 2004USA99 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Henri Roth është një burrë që ka frikë të angazhohet në një lidhje derisa ai takon të bukuren Lusi. Ata takohen dhe Henri më në fund mendon se ka gjetur vajzen e ëndrrave të tij, derisa ai zbulon se ajo ka humbje kujtese në përiudha të shkurtëra dhe e harron atë ditën tjetër. Ai duhet ta beje ate cdo dite te bie ne dashuri me te.

50 First Dates
50 First Dates
50 First Dates
50 First Dates
50 First Dates
50 First Dates
50 First Dates
50 First Dates
50 First Dates
50 First Dates
Original title 50 First Dates
IMDb Rating 6.8 271,359 votes
TMDb Rating 6.5

Director

Peter Segal
Director

Cast

Adam Sandler isHenry Roth
Henry Roth
Drew Barrymore isLucy Whitmore
Lucy Whitmore
Sean Astin isDoug Whitmore
Doug Whitmore
Dan Aykroyd isDr. Keats
Dr. Keats
Blake Clark isMarlin Whitmore
Marlin Whitmore
Allen Covert isTen Second Tom
Ten Second Tom

Similar titles

Yes Man
Undercover Brother
Late Night
Rab Ne Bana Di Jodi
Sonu Ke Titu Ki Sweety
The Kings of Summer
Shoot ‘Em Up
Suburban Wildlife
Jump In!
Skubi Du dhe kampi i frikës
Don’t Move
Torrente 4: Lethal crisis