Video Sources 595 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
6 Underground

6 Underground

They say no one can save the world. MEET NO ONE.Dec. 13, 2019USA127 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një grup luftëtarësh varrosën të shkuarat e tyre dhe do përpiqen të ndryshojnë botën. Ata do mundohen të realizojnë një grusht shteti ndaj një shteti diktatorial dhe udhëheqësit të tij të lig.

6 Underground
6 Underground
6 Underground
Original title 6 Underground
IMDb Rating 8.9 57 votes
TMDb Rating 7.3 103 votes

Similar titles

We Can Be Heroes
Transit
Don’t Be Afraid of the Dark
Red Dawn
Paradise Beach
Horns
Merantau
Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost
Weirdsville
Bound
Over the Top
Backdraft 2