Video Sources 9 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
86 Melrose Avenue

86 Melrose Avenue

Apr. 19, 2021USAPG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një ish-marins PTSD hyn në një galeri, duke marrë peng dhe duke i detyruar pengjet të përballen me të kaluarën e tyre komplekse dhe vdekshmërinë e afërt, ndërsa koha kalon.

 

Original title 86 Melrose Avenue
IMDb Rating 3.7 190 votes
TMDb Rating 7.3 4 votes

Director

Lili Matta
Director

Cast

Dade Elza isTravis
Travis
Jim O'Heir isDetective Philips
Detective Philips
Terri Ivens isDetective Garcia
Detective Garcia

Similar titles

Trick ‘r Treat
The Giver
Sisters in Arms
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2
Zoo
Kai Po Che!
The Accountant
Castle in the Ground
Running Man
Overdrive
Draft Day
Walled In