Video Sources 111 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
8MM

8MM

You can't prepare for where the truth will take youFeb. 26, 1999Germany123 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një vejushë e pasur kontakton detektivin privat Tomas Uellis dhe kërkon që ai të përcaktojë nëse filmi 8MM, që tregon vrasjen e një vajze, është i vërtetë.

8MM
8MM
Original title 8MM
IMDb Rating 6.5 120,510 votes
TMDb Rating 6.3 1,067 votes

Director

Cast

Nicolas Cage isTom Welles
Tom Welles
Joaquin Phoenix isMax California
Max California
James Gandolfini isEddie Poole
Eddie Poole
Anthony Heald isDaniel Longdale
Daniel Longdale
Peter Stormare isDino Velvet
Dino Velvet
Chris Bauer isGeorge Higgins
George Higgins
Norman Reedus isWarren Anderson
Warren Anderson
Amy Morton isJanet Mathews
Janet Mathews
Jenny Powell isMary Ann Mathews
Mary Ann Mathews

Similar titles

Coriolanus
The Looming Storm
Kill the Irishman
Behind Enemy Lines
Aloha Scooby-Doo!
The Child Remains
Savages
Trust
Tunnel
Guava Island
Triple Threat
Kill Your Friends