Video Sources 296 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

Won’t you be his neighbour?Nov. 22, 2019China109 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Bazuar në një histori të vërtetë. Tom Henks, në rolin e Roxhersit, ikonës së emisioneve për fëmijë në Amerikë. Miqësia e pamundur mes Roxhersit dhe gazetarit cinik Lojd Vogël, i cili duhet të bëjë një profil të prezantuesit, për revistën ku punon. Çuditërisht, pas takimeve me personalitetin televiziv, të mbushur me mirësi, Vogëli arrin ta ndryshojë kryekëput jetën e tij…

A Beautiful Day in the Neighborhood
A Beautiful Day in the Neighborhood
A Beautiful Day in the Neighborhood
A Beautiful Day in the Neighborhood
Original title A Beautiful Day in the Neighborhood
IMDb Rating 7.9 8,823 votes
TMDb Rating 7.4 69 votes

Director

Cast

Tom Hanks isFred Rogers
Fred Rogers
Matthew Rhys isLloyd Vogel
Lloyd Vogel
Chris Cooper isJerry Vogel
Jerry Vogel
Maryann Plunkett isJoanne Rogers
Joanne Rogers

Similar titles

Full Metal Jacket
Animal World
We Take the Low Road
Lean on Pete
Perfume: The Story of a Murderer
The Proposal
Medeas
Cook Up a Storm
Hope
Let’s Dance
Moxie
Downton Abbey