Video Sources 164 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
A Bigger Splash

A Bigger Splash

Nov. 26, 2015Italy125 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Pushimet e një ylli të rrokut dhe të dashurit të saj prishen nga një vizitë e papritur e një miku të vjetër dhe vajzës së tij.

A Bigger Splash
A Bigger Splash
A Bigger Splash
Original title A Bigger Splash
IMDb Rating 6.4 25,189 votes
TMDb Rating 6.2 447 votes

Director

Cast

Tilda Swinton isMarianne Lane
Marianne Lane
Ralph Fiennes isHarry Hawkes
Harry Hawkes
Dakota Johnson isPenelope Lanier
Penelope Lanier
Corrado Guzzanti isMaresciallo Carabinieri
Maresciallo Carabinieri

Similar titles

The Crazies
Broken Contract
Bekas
Hannibal Rising
The Last Five Years
Shinjuku Incident
The Physician
The Untamed
Vishwaroopam
Dashing in December
The Astronaut of God
Nokas aka Hold Up