Video Sources 81 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikodfmagazine.co.uk
A Case of You

A Case of You

He'll be everything she likes but himself.Nov. 06, 2013USA91 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një shkrimtar i ri përpiqet ti bëjë përshtypje një vajzë të cilën e njeh në internet në një profil teper tërheqës, por ai e gjen veten në një situatë tepër të vështirë kur ajo dashurohet me të dhe ai duhet të hiqet sikur gjithçka shkon mirë.

A Case of You
Original title A Case of You
IMDb Rating 5.6 11,111 votes
TMDb Rating 5.6 207 votes

Director

Kat Coiro
Director

Cast

Similar titles

Asphalt Burning a.k.a Borning 3
Lady Bird
Rim of the World
How to Lose a Guy in 10 Days
April and the Extraordinary World
Pitch Perfect
Latte and the Magic Waterstone
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
Two Lovers
Kevin Hart: What Now ?
Eltilerin Savasi a.k.a Sisters in Law
Maska