Video Sources 539 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
A Cinderella Story: Christmas Wish

A Cinderella Story: Christmas Wish

Happily ever after begins with a dream.Oct. 15, 2019USA93 Min.PG
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Katerina Deker, një adoleshente që jeton me njerkën dhe dy motrat e saj do t’i duhet të durojë sjelljen e tyre për të trashëguar pasurinë e babait dhe për të ndjekur ëndrrën e saj si këngëtare.

A Cinderella Story: Christmas Wish
A Cinderella Story: Christmas Wish
Original title A Cinderella Story: Christmas Wish
IMDb Rating 5.3 281 votes
TMDb Rating 7.1 65 votes

Director

Cast

Laura Marano isKat Decker
Kat Decker
Gregg Sulkin isNick Wintergarden
Nick Wintergarden
Johannah Newmarch isDeirdra Decker
Deirdra Decker
Chanelle Peloso isGrace Decker
Grace Decker
Barclay Hope isTerence Wintergarden
Terence Wintergarden

Similar titles

That’s My Boy
Mad Families
You Don’t Mess with the Zohan
Happy Gilmore
American Pie Presents: Beta House
Kadın İşi Banka Soygunu (Vjedhja e Bankes)
Game Night
The Treasure Hunter
The Lighthouse
Spider-Man 2
Syrup
Jumper