Video Sources 21 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
A Cool Fish

A Cool Fish

Life is a Drama. Smile and Live with it.Nov. 15, 2018China108 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote
what going on?

Synopsis

Dy hajdutë dhe një ish-polic përpiqen të provojnë veten e tyre pas shumë dështimeve në jetë. Ndërsa dy hajdutët fshihen në banesën e një vajze pas një grabitjeje të dështuar në një dyqan celularësh, ish-polici përpiqet të gjejë armën e zhdukur. Pas shumë peripecive, në vend që të provojnë veten, arrijnë ta gjejnë atë.

 

A Cool Fish
Original title 无名之辈
IMDb Rating 7.0 1,335 votes
TMDb Rating 6.3 18 votes

Director

Rao Xiaozhi
Director

Cast

Chen Jianbin isMa Xianyong
Ma Xianyong
Ren Suxi isMa Jiaqi
Ma Jiaqi
Zhang Yu isHu Guangsheng
Hu Guangsheng
Wang Yanhui isGao Ming
Gao Ming
Kong Jiu isWang Shuncai
Wang Shuncai
Pan Binlong isLi haigen
Li haigen
Ma Yin-yin isZhao Hongxia
Zhao Hongxia
Cheng Yi isLiu Wenhong
Liu Wenhong
Deng Enxi isMa Yiyi
Ma Yiyi

Similar titles

Me and Earl and the Dying Girl
A Most Wanted Man
Trick
Super Express
Last Holiday
Planet Single
Ay Lav Yu
Pet
Manhattan Night
No Tears for the Dead
American Fable
Insidious: Chapter 2