Video Sources 77 Views

  • Shikoevoload.io
A Daughter’s Plan to Kill

A Daughter’s Plan to Kill

Nov. 15, 2019USA90 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Kur Keti dhe Greg Karlail ftuan vajzën e braktisur të tij të jetonte me ta, s’e kishin idenë se po ftonin xhelozinë, dhunën dhe mashtrimin në shtëpi, për të shkatërruar jetën e tyre të përsosur.

Original title A Daughter's Plan to Kill
IMDb Rating 4.8 118 votes
TMDb Rating 8 1 votes

Similar titles

Heist
Borderland
The Voices
Paid in Full
Deadly Pickup
Deception of the Novelist
Explosion (Yin Bao Zhe)
Harsh Times
7 Witches
Sleepy Hollow
Mother’s Day
Bad Boys for Life