Video Sources 113 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
A Nice Girl Like You

A Nice Girl Like You

Naughty can be niceJul. 18, 2020USA94 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

“Lusi Neal është hedhur në lojë, kur përflitet se është shumë e frenuar nga ish i dashuri i saj. Në përpjekje për ta ndryshuar këtë, Lusi krijon një listë mjaft të çuditshme, që do ta dërgojë atë në një turbullirë dhe në një udhëtim befasues të gjetjes së vetvetes, miqësisë dhe dashurisë së re.”

A Nice Girl Like You
A Nice Girl Like You
A Nice Girl Like You
A Nice Girl Like You
Original title A Nice Girl Like You
IMDb Rating 5.8 16 votes
TMDb Rating 6.2 5 votes

Director

Cast

Similar titles

Weirdsville
Me and Earl and the Dying Girl
Rat Race
Hot Shots! Part Deux
Lart
Trouble with the Curve
The Ugly Truth
Neighbors
A California Christmas
Bernie the Dolphin
Bruce Lee – The Fighter
New York, I Love You