Video Sources 26 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
A Regular Woman a.k.a Nur eine Frau

A Regular Woman a.k.a Nur eine Frau

May. 09, 2019Germany90 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një grua gjermane me origjinë turke lufton për të arritur jetën që ëndërron. Pasi përballet me kundërshtimin dhe kërcënimet e familjes së saj, ajo vendos të largohet për të realizuar qëllimin e saj.

 

A Regular Woman a.k.a Nur eine Frau
A Regular Woman a.k.a Nur eine Frau
Original title Nur eine Frau
IMDb Rating 7.7 1,191 votes
TMDb Rating 6.9 26 votes

Similar titles

Hitman
Ishaqzaade
A Pure Formality
Kajaki
Beasts of No Nation
Coriolanus
A.I. Artificial Intelligence
The Hatton Garden Job
Kiss of the Dragon
S1m0ne
Dolemite Is My Name
Memories of Murder