Video Sources 49 Views

  • Shikoevoload.io
A Second Chance

A Second Chance

How far would you go?Sep. 08, 2014Denmark103 Min.TV-MA
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një polic i ndërgjegjshëm që heton një çështje dhune familjare në apartamentin e një të droguari, duhet të marrë vendimin më të ulët të jetës së tij. Deri ku shkon një prind për një shans të dytë?

 

A Second Chance
A Second Chance
A Second Chance
A Second Chance
A Second Chance
A Second Chance
A Second Chance
A Second Chance
Original title En chance til
IMDb Rating 6.8 5,737 votes
TMDb Rating 6.6 94 votes

Similar titles

Brotherhood
5 Femijët dhe Ai
Wind River
Hijacked
Ek Villain
Handsome Devil
X-Men Origins: Wolverine
Swung
Blind
The Beach House
Bruce Lee, My Brother
8MM