Video Sources 21 Views

  • Shikoevoload.io
A Sun

A Sun

Nov. 01, 2019Taiwan155 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Historia e dy vëllezërve, njëri student i shkëlqyer, gati për të ndjekur shkollën mjekësore të zgjedhur prej tij dhe tjetri, një kriminel, të cilin sherri i fundit e fut në një qendër paraburgimi për të mitur.

 

A Sun
A Sun
A Sun
A Sun
Original title 陽光普照
IMDb Rating 7.6 5,449 votes
TMDb Rating 7.5 77 votes

Director

Cast

Shu-qin Ke isMiss Qin
Miss Qin
Apple Wu isXiao-Yu
Xiao-Yu
Ivy Yin isMiss Yin
Miss Yin
Chen-Ling Wen isXiao-Zhen
Xiao-Zhen
Chih-Ju Lin isOden Senior
Oden Senior

Similar titles

The Queen of Hollywood Blvd
Beirut
Amateur
Donnie Darko
Kaminey
Boyhood
The Book of Henry
You Were Never Really Here
The Man in the Iron Mask
Narco Sub
Jane Austen’s Mafia!
Fair Game