Video Sources 26 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
A Trash Truck Christmas a.k.a. A Giant Jack Christmas

A Trash Truck Christmas a.k.a. A Giant Jack Christmas

Dec. 11, 2020USA28 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Kur saja e Babagjyshit rrëzohet në vigjilje të Krishtlindjes, i takon kamionit të plehrave, Henkut dhe shokëve të tyre kafshë, të shpërndajnë dhuratat, nën magjinë e festës…

 

A Trash Truck Christmas a.k.a. A Giant Jack Christmas
A Trash Truck Christmas a.k.a. A Giant Jack Christmas
Original title A Trash Truck Christmas
IMDb Rating 5.6 169 votes
TMDb Rating 6.6 47 votes

Similar titles

Maze
Kabali
Barbie Mariposa
Max Steel
The Prey
Paul Blart: Mall Cop
TMNT
E.T. the Extra-Terrestrial
Xico’s Journey
Kingsglaive: Final Fantasy XV
Charlotte’s Web
Dora and the Lost City of Gold