Video Sources 391 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
Abduction

Abduction

Mar. 20, 2019China98 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Kuini del nga shatërvani i një parku në Vietnam duke mos mbajtur mend se kush është apo se nga vjen. Ndërkohë që vërdalliset nëpër qytet, duke kujtuar copëza nga e kaluarës së tij, ai ndiqet vazhdimit nga disa figura të mistershme dhe të rrezikshme.

Abduction
Abduction
Abduction
Original title Abduction
IMDb Rating 6.0 1,742 votes
TMDb Rating 4 9 votes

Director

Cast

Andy On isConner
Conner
Daniel Whyte isThe Visitor
The Visitor
Mike Leeder isThe Cleaner
The Cleaner
Kevin Lee isDrone Giant
Drone Giant
Andrew Ng isDr. Gong
Dr. Gong

Similar titles

Becky
Vantage Point
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny
Husband Killers
The Rundown
Parker
Rob-B-Hood
Harsh Times
Angels Fallen
7 Hours to Go
Brick Mansions
Santana