Video Sources 251 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Abe

Abe

You can’t choose your familyApr. 30, 2020USA85 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Abe është një djalë 12-vjeçar nga Brooklyn që gatuan për të bashkuar familjen e tij gjysmë izraelite dhe gjysmë palestineze, por gjithçka shkon keq.

Abe
Original title Abe
IMDb Rating 6.5 155 votes

Similar titles

Srimanthudu
Black Tide
The Last King of Scotland
The Perfection
Rise of the Legend
Bruce Lee, My Brother
Dreamfactory a.k.a Traumfabrik
Fifty Shades of Grey
A Family Man
A Better Tomorrow
Setup
Ip Man: Kung Fu Master