Video Sources 144 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Abominable

Abominable

Apr. 14, 2020USA72 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një ekip kerkimor fillon një udhëtim për të marrë një bimë që mund të përparojë kërkimet mjekësore me shekuj. Ndërsa ndjekin gjurmet e ekspeditave të mëparshme, ata zbulojnë se një krijesë Jeti jeton ne malet e Himalajas dhe do të bëjë gjithçka për të mbrojtur terrenin e tij.

Abominable
Original title Abominable
IMDb Rating 4.9 629 votes
TMDb Rating 2 2 votes

Similar titles

Curve
Baskın
Stitches
Ghost House
Sinister 2
Insidious: Chapter 2
We Go On
The Vanguard
Demon Baby
Run
Devil’s Gate
The Wolfman