Video Sources 48 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Above the Rim

Above the Rim

Some games you play. Some games play you.Mar. 23, 1994USA96 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Historia e një ylli premtues të basketbollit në shkollën e mesme dhe marrëdhëniet e tij me dy vëllezër, një tregtar i drogës dhe tjetri një ish-yll basketbolli që po kalon periudha të vështira dhe tani i punësuar si roje sigurie.

Above the Rim
Above the Rim
Above the Rim
Original title Above the Rim
IMDb Rating 6.6 13,667 votes
TMDb Rating 6.8 104 votes

Director

Jeff Pollack
Director

Cast

Similar titles

Horrible Bosses
Irreversible
Suicide Squad
Hostage
The Hateful Eight
Warrior King (2005) aka Tom yum goong
The Hitcher
Billy Boy
Kiss of the Dragon
I Spit on Your Grave 2
Dossier K.
Sleeping with the Enemy