Video Sources 1983 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Addicted

Addicted

Every Woman Needs an EscapeOct. 10, 2014USA105 Min.R
Your rating: 10
8.8 6 votes

Synopsis

Një biznesmene e suksesshme me një karrierë në ngjitje rrezikon gjithçka kur krijon një lidhje me një piktor të talentuar dhe dalëngadalë duke humbur kontrollin e jetës së saj nga varësia e seksit.

Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Original title Addicted
IMDb Rating 5.2 6,790 votes
TMDb Rating 5.4

Director

Cast

Boris Kodjoe isJason Reynard
Jason Reynard
Cameron Mills is10-year-old Zoe
10-year-old Zoe
John Newberg isBalthazar Crayne
Balthazar Crayne
Kat Graham isDiamond
Diamond
Omer Mughal isHandsome Man
Handsome Man

Similar titles

Ip Man 2
Caged
Aagadu
Baby
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
Nje histori e gjate
The Wind
Redemption a.k.a Hummingbird
Y Tu Mamá También
The Wild Pear Tree
Girl
The Son of No One