Video Sources 239 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Adventure Force 5

Adventure Force 5

READY, SET, GO SAVE THE WORLDDec. 19, 2019USA82 Min.TV-PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kur qyteti i tyre i vogël vihet në rrezik, pesë fëmijë mblidhen së bashku për të përballuar vetë rrezikun dhe për të shpëtuar gjithë qytetin.

Adventure Force 5
Original title Adventure Force 5
IMDb Rating 6.7 76 votes
TMDb Rating 5.5 2 votes

Similar titles

Batman vs. Dracula
American Ultra
Dawn of the Planet of the Apes
Cast Away
Milo Shkon Ne Mars
Legend of Deification
A Good Day to Die Hard
Real
Don
Vengeance of an Assassin
Hero
Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen