Video Sources 118 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoabcvideo.cc
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet

Adventures of Rufus: The Fantastic Pet

May. 26, 2020France83 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Shokët Skot dhe Emili, shkojnë tek shtëpia e gjyshes së Skotit, dhe papritmas zbulojnë një krijesë misterioze, Rufusin, dhe magjistarin Abot, në një dhomë sekrete. Ata kanë një mision: me ndihmën e një libri magjish të vjetër, ata duhet të mbledhin disa elementë për të bërë një pluhur magjik që të shpëtojnë botën e tyre, një botë magjike. Megjithatë, ata kalojnë në vështirësi të ndryshme kur tre shërbëtorë të këqij me fuqi misterioze, duan të marrin librin magjik për të cilin mendojnë se kthen gjithçka në flori.

Original title Adventures of Rufus: The Fantastic Pet
IMDb Rating 4.1 166 votes
TMDb Rating 6.4 5 votes

Director

Cast

Erin Herring isLibrary Patron
Library Patron
Ryker Sixkiller isSecurity Guard #2 (as Ryker Salazar)
Security Guard #2 (as Ryker Salazar)
Rayna Rodriguez isLibrary patrons
Library patrons
LaRonn Marzett isSkaterboarder #1
Skaterboarder #1

Similar titles

Journey 2: The Mysterious Island
Bernie the Dolphin
Charlie’s Angels
Mia and the White Lion
A.I. Artificial Intelligence
Independence Day
Star Wars: The Last Jedi
Enter the Void
Save the Last Dance 2
Zip & Zap and the Captain’s Island
The Scorpion King: Book of Souls
Prey