Video Sources 96 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Against the Sun

Against the Sun

Nov. 22, 2014USA99 Min.PG
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, tre aviatorë të Marinës Amerikane përplasin bombarduesin e tyre në Paqësorin Jugor dhe përpiqen të mbijetojnë në një gomone të vogël.

 

Against the Sun
Original title Against the Sun
IMDb Rating 6.5 5,311 votes
TMDb Rating 6.7 114 votes

Director

Brian Falk
Director

Cast

Tom Felton isTony Pastula
Tony Pastula
Garret Dillahunt isHarold Dixon
Harold Dixon
Jake Abel isGene Aldrich
Gene Aldrich

Similar titles

1917
Stjuarti i Vogel 2
The Suicide Squad
Tomi dhe Xherri Takojnë Sherlok Holms
Ronin
The Golden Child
Fëmijët Spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humbura
Nordwand – Faqja Veriore
After Earth
Shrek 1
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Pacific Rim