Video Sources 74 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Ainbo: Spirit of the Amazon

Ainbo: Spirit of the Amazon

Feb. 09, 2021Netherlands84 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Në frymën e Moanës dhe Frozen, ‘Ainbo – Shpirti i Amazonës’ është udhëtimi epik i një heroine të re dhe udhërrëfyesve të saj shpirtërorë, “Dilo” një gjitar i lezetshëm dhe me humor dhe “Vaka” një antilopë budallaqe e madhe, e cila fillon një kërkimi për të shpëtuar shtëpinë e tyre në pyllin madhështor të Amazonës.

 

Ainbo: Spirit of the Amazon
Ainbo: Spirit of the Amazon
Original title Ainbo: Spirit of the Amazon
IMDb Rating 4.7 799 votes
TMDb Rating 7.4 170 votes

Similar titles

Skyfire
Hundëmadhi
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
The Fox and the Hound
The Physician
Paycheck
I’ll Be Next Door for Christmas
Paper Planes
Dinosaur
Underworld: Evolution
Delta Farce
Guardians of the Tomb