Video Sources 39 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Albatross

Albatross

Beautiful. smart. talented. trouble.Oct. 14, 2011UK90 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Dy vajza të reja, që kanë të përbashkët një jetë nën hijen e një familjeje shkrimtarësh, përpiqen të zbulojnë veten e tyre dhe dëshirave per të ardhmen, mes problemeve familjare, lidhjeve të gabuara dhe miqësive të reja.

 

Albatross
Original title Albatross
IMDb Rating 6.4 5,117 votes
TMDb Rating 6 62 votes

Similar titles

Setup
One 2 Ka 4
Kauwboy
Prisoners
Donnybrook
It
Embattled
Till We Meet Again
The Happy Prince
The Counselor
Goldie
Camp Rock