Video Sources 415 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Upvidupvid.co
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

An angel falls. A warrior rises.Jan. 31, 2019USA122 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një vajzë pjesërisht njeri, pjesërisht robot gjendet e çaktivizuar dhe e rikthejnë ne jetë, por nuk mund të kujtoj të kaluarën e saj. Në kërkim të kujtesës ajo zbulon se kush është dhe qëllimin pse është krijuar.

Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Original title Alita: Battle Angel
IMDb Rating 7.5 118,353 votes
TMDb Rating 6.8 2,614 votes

Director

Cast

Similar titles

The Kitchen
Singh is Bling
Broken Sword Hero
Red Tails
Pacific Rim
Baby Driver
Zoe
The Man with the Iron Fists 2
Skiptrace
Black Water: Abyss
Paycheck
S.M.A.R.T. Chase