Video Sources 211 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
All About My Mother

All About My Mother

Part of every woman is a mother/actress/saint/sinner. And part of every man is a woman.Apr. 19, 1999Spain101 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Estebani dëshiron të bëhet një shkrimtar dhe kërkon të zbulojë identitetin e nënës së tij të dytë, që është një person i komplikuar dhe mbahet sekret nga nëna e tij Manuela.

All About My Mother
All About My Mother
All About My Mother
All About My Mother
All About My Mother
All About My Mother
All About My Mother
All About My Mother
All About My Mother
All About My Mother
Original title Todo sobre mi madre
IMDb Rating 7.8 82,983 votes
TMDb Rating 7.7 842 votes

Similar titles

Bully
Greed
A Princess for Christmas
Kembet e lumtura 2
Fat Girl
A Friend Is a Treasure
Waves
Espionage Tonight
The Runaways
Project X
Green Street Hooligans 2
Layer Cake