Video Sources 25 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
All My Life

All My Life

Based on a true love story.Oct. 23, 2020USA93 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Bazuar në histori të vërtetë të çiftit Jennifer Carter dhe Solomon Chau. Ata janë një çift i ëmbël, argëtues, të sapo fejuar, të cilët janë gati të fillojnë jetën e tyre së bashku. Por kur Solomon diagnostikohet me kancer të mëlçisë, shpresat e tyre për një martesë në verë bëhen të pamundura. Shumë shpejt, miqtë dhe familjarët e tyre hartojnë një plan frymëzues për të ndihmuar Jennifer dhe Solomon të realizojnë martesën e tyre të ëndrrave.

 

All My Life
All My Life
All My Life
All My Life
All My Life
All My Life
Original title All My Life
IMDb Rating 6.2 1,118 votes
TMDb Rating 7.8 145 votes

Director

Marc Meyers
Director

Cast

Similar titles

The White Tiger
Curiosa
The Wrestler
Baahubali 2: The Conclusion
The Lighthouse
The Vow
Miss Pettigrew Lives for a Day
The Lost Bladesman
The Life Ahead
Love Don’t Cost a Thing
Weirdsville
Till We Meet Again