Video Sources 755 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Alpha

Alpha

Experience the incredible story of how mankind discovered man's best friendAug. 17, 2018United States96 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Në të kaluarën parahistorike, një i ri përpiqet të kthehet në shtëpi pasi ndahet nga fisi i tij gjatë një gjuetie. Ai gjen një ujk i cili bëhet shoqëruesi i tij i udhëtimit dhe fillon një miqësi që do të ndryshonte njerëzimin.

Alpha
Alpha
Alpha
Alpha
Alpha
Alpha
Alpha
Alpha
Alpha
Original title Alpha
IMDb Rating 7 7,983 votes
TMDb Rating 5.5

Similar titles

The Keeper
American Wrestler: The Wizard
Cold Mountain
The Christmas Chronicles
The Red Maple Leaf
Windtalkers
A Little Bit of Heaven
Mandela: Long Walk to Freedom
M.S. Dhoni: The Untold Story
Aquaman
The Good Lie
Her