Video Sources 128 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Am I a Serial Killer

Am I a Serial Killer

May. 10, 2019USA82 Min.TV-14
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një vajzë adoleshente viziton në burg mamanë e dënuar me vdekje dhe bie në një kurth të rrezikshëm që të marrë përsipër fajin për krimet e mamasë së saj.

Am I a Serial Killer
Original title Am I a Serial Killer
IMDb Rating 5.1 132 votes
TMDb Rating 6 1 votes

Director

Cast

Jhey Castles isCaroline
Caroline
Andrew Lauer isDr. Welk
Dr. Welk
Angela Nicholas isCaptain Lawrence
Captain Lawrence
Gayla Johnson isPrison guard
Prison guard
Gar-Ye Lee isMedical examiner
Medical examiner
Tara Malenfant isLisa Collins
Lisa Collins

Similar titles

Jesse Stone: Night Passage
Leprechaun Returns
Birdsong (part 2)
Christmas on Ice
Trolls Holiday
A Wish for Christmas
Teen Beach Movie
Holiday Joy
Sabrina Shtriga Adoleshente
The Child in Time
Deadwood: The Movie
Camp Rock