Video Sources 80 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
American Mary

American Mary

Appearances are everythingMay. 31, 2012Canada98 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Historia ndjek studenten e mjekësisë, Meri Meison, ndërsa ajo mbetet trokë dhe humbet çdo interesë ndaj botës së kirurgjisë që dikur e adhuronte. Joshja e parave të lehta e çon Merin drejt botës së kirurgjive sekrete të cilat i lënë më shumë shenja sesa klientët e saj “të çuditshëm”.

American Mary
American Mary
American Mary
American Mary
American Mary
American Mary
American Mary
American Mary
American Mary
American Mary
Original title American Mary
IMDb Rating 6.3 21,867 votes
TMDb Rating 6.1 301 votes

Director

Jen Soska
Director

Cast

Tristan Risk isBeatrice
Beatrice
Paula Lindberg isRuby Realgirl
Ruby Realgirl
John Emmet Tracy isDetective Dolor
Detective Dolor
Twan Holliday isLance Delgreggo
Lance Delgreggo
Nelson Wong isDr. Black
Dr. Black

Similar titles

Demonic
The Phone
Rush Hour 3
The Last Boy Scout
Look Away
The Score
The Perfect Guy
The Lodge
Curve
Inside Man
The Wannabe
Maximum Ride