Video Sources 1151 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
American Sniper

American Sniper

The most lethal sniper in U.S. history.Dec. 11, 2014USA134 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Saktësia e snajperistit të Forcave Speciale Chris Kyle shpëtoi jetë të panumërta në fushën e Betejës dhe kjo e shndërroi atë në një legjendë. Megjithatë, pasi kthehet në shtëpi, pranë familjes së tij, Chrisi kupton se nuk mund ta lërë luftën pas.

American Sniper
American Sniper
American Sniper
American Sniper
American Sniper
American Sniper
American Sniper
American Sniper
American Sniper
American Sniper
Original title American Sniper
IMDb Rating 7.3 330,196 votes
TMDb Rating 7.5 2,797 votes

Director

Cast

Bradley Cooper isChris Kyle
Chris Kyle
Kyle Gallner isGoat - Winston
Goat - Winston
Cole Konis isYoung Chris Kyle
Young Chris Kyle
Ben Reed isWayne Kyle
Wayne Kyle
Elise Robertson isDebbie Kyle
Debbie Kyle
Luke Sunshine isYoung Jeff Kyle
Young Jeff Kyle
Brandon Salgado Telis isBully (as Brandon Salgado-Telis)
Bully (as Brandon Salgado-Telis)

Similar titles

Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno
American Ninja 2: The Confrontation
Dragon Ball Z: Bio-Broly
Plastic
Takers
Special Forces
Against the Sun
Rage
Real Steel
Alien³
Snake in the Eagle’s Shadow
Days of Glory