Video Sources 551 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
American Ultra

American Ultra

Everyone's getting smoked.Aug. 19, 2015USA96 Min.R
Your rating: 0
5.5 2 votes

Synopsis

Një i droguar, i cili në fakt është agjent i qeverisë, përcaktohet si shënjestër e cila duhet eliminuar. Por ai është shumë i stërvitur dhe shumë dru për ta lejuar atë gjë të ndodhë.

American Ultra
American Ultra
American Ultra
American Ultra
American Ultra
American Ultra
American Ultra
Original title American Ultra
IMDb Rating 6.1 66,925 votes
TMDb Rating 6 1,064 votes

Director

Cast

Jesse Eisenberg isMike Howell
Mike Howell
Kristen Stewart isPhoebe Larson
Phoebe Larson
Topher Grace isAdrian Yates
Adrian Yates
Connie Britton isVictoria Lasseter
Victoria Lasseter
Tony Hale isAgent Peter Douglas
Agent Peter Douglas
Stuart Greer isSheriff Bernie Watts
Sheriff Bernie Watts

Similar titles

Rise of the Planet of the Apes
The Party’s Just Beginning
In Bruges
The Warrior’s Way
Tall Girl
18 Year Old Virgin
Jerry Maguire
Filmi i Gofit (Goofy)
Rose Island
I Don’t Feel at Home in This World Anymore
Polar
My Spy