Video Sources 77 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Amulet

Amulet

Have faith in fearJul. 24, 2020UK99 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një ish ushtarak, i cili rri në Londër por është i pastrehë,i ofrohet të qëndrojë në një shtëpi që është duke u kalbur. Aty jeton një vajzë dhe mamaja e saj e cila është duke vdekur. Ai fillon dhe bie në dashuri me vajzën, por është vigjilent për faktin se diçka e keqe është duke ndodhur.

Amulet
Amulet
Amulet
Amulet
Amulet
Amulet
Amulet
Amulet
Original title Amulet
IMDb Rating 4.5 1,275 votes
TMDb Rating 5.5 33 votes

Director

Romola Garai
Director

Cast

Imelda Staunton isSister Claire
Sister Claire
Paul O'Kelly isPaul Builder
Paul Builder
Amanda Quach isGirl at the Pub
Girl at the Pub
Tom Bennett isBattle-worn Soldier
Battle-worn Soldier

Similar titles

Twin Peaks: The Missing Pieces
Eli
D@bbe 2
Stormhouse
Astral
The Tall Man
Triggered
The Autopsy of Jane Doe
The Ring
[REC]⁴ Apocalypse
Stitches
Road Games