Video Sources 131 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
An Impossible Love

An Impossible Love

Nov. 07, 2018France135 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Lidhja mes Filipit dhe Rashelës, të cilët nuk qëndrojnë dot larg nga njëri-tjetri, por janë të ndarë nga klasa e tyre sociale. Pasi bëjnë një fëmijë, Rashela përballet me pasojat që do ta lëndojnë gjithë jetën.

An Impossible Love
An Impossible Love
An Impossible Love
An Impossible Love
Original title Un amour impossible
IMDb Rating 7.0 1,139 votes
TMDb Rating 6.4 113 votes

Director

Cast

Virginie Efira isRachel Schwartz
Rachel Schwartz
Jehnny Beth isChantal Adult
Chantal Adult
Estelle Lescure isChantal Adolescent
Chantal Adolescent
Ambre Hasaj isChantal (age 3-5)
Chantal (age 3-5)

Similar titles

Housefull 3
Dogville
All the Bright Places
Schools Out Forever
Unfaithful
Five Minarets in New York
The Pursuit of Happyness
Million Dollar Arm
Carnage
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela
White God
The Devil’s Advocate