Video Sources 701 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
An Unfinished Life

An Unfinished Life

Every secret takes on a life of its own.Sep. 09, 2005USA108 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një grua e pafat, e dëshpëruar për të siguruar kujdes për vajzën e saj, shpërngulet te babai i saj me të cilin ka vite që nuk flisnin. Ndërkohë, ata mësojnë të falin njëri-tjetrin dhe të shërojnë plagët e vjetra.

An Unfinished Life
An Unfinished Life
An Unfinished Life
An Unfinished Life
An Unfinished Life
An Unfinished Life
An Unfinished Life
An Unfinished Life
An Unfinished Life
An Unfinished Life
Original title An Unfinished Life
IMDb Rating 7.0 25,469 votes
TMDb Rating 6.7 154 votes

Director

Cast

Robert Redford isEinar Gilkyson
Einar Gilkyson
Jennifer Lopez isJean Gilkyson
Jean Gilkyson
Morgan Freeman isMitch Bradley
Mitch Bradley
Becca Gardner isGriff Gilkyson
Griff Gilkyson
Josh Lucas isCrane Curtis
Crane Curtis
Damian Lewis isGary Winston
Gary Winston
P. Lynn Johnson isShelter Supervisor
Shelter Supervisor

Similar titles

Lowlife
Narc
Stephanie
The Wave
Kyaa Super Kool Hain Hum
Magic in the Moonlight
Top Gun
Last Holiday
Rounders
Dogville
Crown Heights
Go Back to China